روش های ارسال

روش‌های ارسال

تحویل اکسپرس رایگان در تهران

تحویل اکسپرس گرندکالا ویژه سفارش‏‌های با محل تحویل شهر تهران است. سفارش‌هایی که در روزهای کاری تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

توجه داشته باشید که جهت خریداران محترم  عادی که به صورت مهمان خرید انجام می دهند تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد هزار تومان می‌شود  و سفارش هایی با هر میزان ارزش قیمت جهت کاربران عضو باشگاه مشتریان که آدرس تحویل آنها در شهر تهران است.

هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف گرندکالا با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) از طریق شماره تماس های اعلام شده مشتری انجام می‏‌شود.

محل تحویل کالا درب منزل خریدار می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تحویل اکسپرس رایگان در تهران هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت گرند کالا به آدرس از منوی سمت راست آن پیگیری فرمایید:

.جهت پیگیری خرید خود اینجا کلیک کنید

 

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص این روش از ارسال کالا لطفا در اینجا کلیک کنید.

حمل توسط پیک فروشگاه در تهران

در صورت نیاز به دریافت کالا در سریعترین زمان ممکن از طریق پیک فروشگاه اقدام کنید.

چهت اطلاعات بیشتر در خصوص این روش از ارسال کالا لطفا اینجا کلیک کنید.

پست تیپاکس و پست پیشتاز

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس تیپاکس پست پیشتاز و یا پست سفارشی ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست تیپاکس یا پیشتاز ارسال شوند. 

توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست خاصی ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز و تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

هزینه پست سفارشی کمتر از پست پیشتاز می باشد اما زمان تحویل کالا طولانی تر است.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:

http://tntsearch.post.ir

همچنین جهت پیگیری پست تیپاکس به پیگیری در حساب کاربری و یا اینجا مراجعه فرمایید..

 

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص این روش از ارسال کالا (تیپاکس) لطفا در اینجا کلیک کنید.

باربری

ویژه لوازم خانگی سنگین از قبیل: یخچال، ساید‌بای‌ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، و اجاق گاز وبه طور کلی اقلام با وزن بالا می‌باشد و کالا بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت بعد از دریافت سفارش (در ضورتی که قبل از ساعت 12 باشد همان روز مبدا سفارش و اگر ثبت سفارش بعد از ساعت 12 باشد از روز کاری بعدی مبنا خواهد بود) توسط باربری ارسال خواهند شد.
جهت اطلاعات بیشتر و هزینه ها لطفا با شماره تماس اعلام شده در سایت تماس حاصل فرمایید.